Privatumo politika


Kas mes esame?

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės www.dropzone.lt interneto svetainėje, ką su šia informacija darome ir kam perduodame.

Mes esame asociacija „Vilniaus Dariaus ir Girėno Aeroklubas“, kodas 191198137, Lakūnų g. 1, Kyviškių km. Šatrininkų seniūnija, Vilniaus rajono savivaldybė. Tel.+370 611 61841, el.paštas: vdga.biuras@dropzone.lt.

Kokius duomenis apie asmenis mes renkame ir kokiu tikslu juos renkame?

Mes nuolat tobuliname savo interneto svetainę, siekiame, kad ja naudotis būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Svetainėje priimame užsakymus dovanų kuponams ir registracijas šuoliui parašiutu.

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

  • informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreipta(-s), lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
  • informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu įsigyti dovanų kuponą, užsiregistruoti šuoliui parašiutu, gauti pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;
  • bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymą ir patirtį www.dropzone.lt svetainėje, naudojame slapukus. Slapukai padeda užtikrinti, kad interneto svetainė galėtų tinkamai ir sklandžiai veikti, padeda mums ją tobulinti bei gerinti naršymo kokybę.

Apsilankę mūsų svetainėje ir sutikę su slapukų naudojimu, Jūs išreiškiate sutikimą su mūsų privatumo politika, įskaitant slapukų išsaugojimą Jūsų kompiuteryje ir (arba) kitame įrenginyje, bei slapukų pagalba surinktos informacijos tvarkymą šioje privatumo politikoje nurodytais tikslais ir sąlygomis.

Slapukai

Kas yra slapukai?

Slapukas (angl. cookie) – tai mažas duomenų rinkinėlis (failas) įrašytas naudotojo kompiuteryje, ar kitame galiniame prisijungimo įrenginyje, besilankant paslaugų teikėjų internetinėse svetainėse. Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart, kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Slapukų pagalba interneto svetainė atpažįsta naudotojo įrenginį (pvz., naudotojui kitą kartą apsilankius šioje interneto svetainėje), tokiu būdu sudarant galimybę palengvinti naudotojo naršymą internetinėje svetainėje ir (arba) suteikiant tam tikrą informaciją internetinės svetainės savininkui apie tokios svetainės naudojimą.

Kam naudojame slapukus?

Šių slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jums galimybę naršyti patogiau, daugiau sužinoti apie mūsų svetainės naudotojų elgesį, analizuoti srautus, tendencijas ir tobulinti svetainę.

Taip pat slapukai gali būti naudojami tiesioginėje mūsų rinkodaroje ir (arba) rinkodaroje, pagrįstoje naudotojų (vartotojų) sąrašais, pakartotinėje rinkodaroje. Tokios rinkodaros tikslas – teikti informaciją apie paslaugas naudotojams, kurie mūsų svetainėje (svetainėse) lankėsi anksčiau.

Mūsų naudojami slapukai neleidžia mums nustatyti Jūsų, kaip mūsų internetinio puslapio naudotojo, tapatybės, surinkta informacija yra anoniminė ir mes neteikiame jos trečiosioms šalims.

Kokius slapukus mes naudojame?

Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html . Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje mes skelbiame Google Adsense interesais paremtas reklamas. Jas taip, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka Google. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/. Jūs galite atsisakyti Adsense partnerių tinklo slapuko adresu http://www.google.com/privacy_ads.html . Tačiau šiame atsisakymo mechanizme naudojamas slapukas, ir jeigu Jūs ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio, tai Jūsų atsisakymas nebus išsaugotas. Kad užsitikrintumėte, jog atsisakymas būtų išsaugotas konkrečiai naršyklei, turėtumėte naudoti Google naršyklės įskiepį, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/plugin.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jeigu pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija pateikiama adresais www.aboutcookies.org ir http://www.youronlinechoices.com/lt.
Skelbimų nustatymai rinkodarai, kurią aptarnauja „Google“, gali būti tvarkomi http://google.com/ads/preferences. Galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Dovanų kuponų užsakymas ir registracija šuoliui parašiutu

Užsakydami dovanų kuponą ir registruodamiesi šuoliui parašiutu, Jūs sutinkate, kad Jūsų nurodyti vardas, pavardė, telefono numeris, e-pašto adresas ir kiti duomenys būtų įrašyti į mūsų duomenų bazę.

Taip pat Jūs sutinkate, kad Jūsų nurodyti vardas, pavardė, telefono numeris, e-pašto adresas ir kiti duomenys bus panaudoti siunčiant Jums informaciją, susijusią su Jūsų užsakytu dovanų kuponu ir registracija šuoliui parašiutu.

Jūs sutinkate su savo pateiktų asmens duomenų tvarkymu šioje privatumo politikoje nurodytais tikslais.

Sutikimą gauti naujienlaiškius, informaciją Jūsų pateiktu el. pašto adresu galite bet kuriuo metu atšaukti paspaudę gauto naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą „Atsisakyti“.

Mūsų svetainėje esantis turinys iš kitų svetainių

Šioje svetainėje esantis turinys gali turėti kitą turinį, įterptą iš kitų svetainių. Įterpto iš kitų svetainių turinio veikimą reglamentuoja kitų svetainių taisyklės. Naudodamas iš kitų svetainių įterptą turinį, naudotojas turi elgtis taip, lyg naršytų toje svetainėje, kurios turinys yra įterptas.

Kitos svetainės į www.dropzone.lt svetainę gali įterpti turinį arba naudoti  slapukus bei kitas priemones, kurių pagalba gali registruoti Jūsų veiksmus www.dropzone.lt svetainėje, jeigu jūs esate užsiregistravęs ir prisijungęs prie kitų svetainių.

Ar mes jus identifikuojame?

Mes Jūsų neidentifikuojame. Mūsų svetainėje nevykdomas nei pardavimas, nei jokios kitos procedūros, reikalaujančios Jūsų asmens identifikacijos, patvirtintos elektroniniu parašu ar kitomis priemonėmis.

Ar ilgai mes saugome informaciją apie Jus?

Surinktus duomenis statistinei analizei paprastai naudojame iki trejų metų. Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais jie gali galioti ir iki vienerių metų.

Kaip galite pasinaudoti savo teisėmis?

Susisiekę su asociacija "Vilniaus Dariaus ir Girėno Aeroklubas“ el.pašto adresu vdga.biuras@dropzone.lt  galite pasinaudoti savo, kaip duomenų subjekto teisėmis, kurias įtvirtina asmens duomenų apsaugos teisės aktai.

Prašome nenaudoti šio adreso kreipiantis kitais klausimais, nesusijusiais su Jūsų asmens duomenų apsauga.

Prašymą dėl savo, kaip duomenų subjekto, teisių įgyvendinimo turite pateikti raštu šioje privatumo politikoje nurodytais asociacijos "Vilniaus Dariaus ir Girėno Aeroklubas" kontaktais.

Jūs taip pat turite teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai dėl asmens duomenų tvarkymo.