Dovanų kuponas internetu


Dovaną - šuolį parašiutu galite įsigyti ir internetu (pavyzdys). Jums tereikia užpildyti žemiau esančią formą. Į e-paštą, kurį čia nurodysite, ne vėliau kaip po 10-ies minučių gausite elektroninį dovanų kuponą ir pavedimo instrukcijas (reikės pervesti pinigus į klubo sąskaitą SEB banke). Jei norite dovanos keliems žmonėms - kiekvieną suveskite atskirai ar atlikite atskirus pavedimus pagal instrukcijas kurias gausite į savo nurodytą elektroninį paštą. Dovana taps galiojančia Tik kai gausime Jūsų pavedimą. Jei apmokėjimo negausime per 5 dienas - dovana bus automatiškai anuliuota. Jei turite klausimų, galite skambinti +37068668740
Dovanojamo šuolio tipas:
Jūsų elektroninio pašto adresas (šiuo adresu gausite dovanų kuponą ir apmokėjimo instrukcijas):
Pakartokite Savo elektroninio pašto adresą:
Jūsų vardas:
Jūsų telefono numeris:
Kam skirta dovana (pvz. Vardžiui Pavardžiui). Tai ką ir kaip žemiau įrašysite bus automatiškai užrašyta kupone, kurį jums atsiųsime.
Jei norite dovanos keliems žmonėms - kiekvieną suveskite atskirai ar atlikite atskirus pavedimus pagal instrukcijas kurias gausite į savo nurodytą elektroninį paštą. APRIBOJIMAI: šuoliams parašiutu taikomi svorio apribojimai. Šokančiojo svoris neturėtų viršyti 100 kg. Dėl galimybės atlikti šuolį galutinį sprendimą priims instruktorius.