Registracija šuoliui sparno tipo parašiutu


Prašome įrašyti savo vardą, pavardę ir telefono numerį, kuriuo galėtume jums paskambinti. Jei registruojate kelis žmones - registruokite kiekvieną atskirai.

Užsiregistravus, atvykite, prašau, nurodytu laiku.
Registruojantis nustatomas jūsų pasiruošimo šuoliui pradžios, o ne šuolio laikas.

Negaliu atvykti. Jeigu užsiregistravote šuoliui, tačiau atvykti negalėsite - prašome būtinai paskambinti (ar parašyti SMS) tel. +370 686 67176. Jūsų registracija bus pakoreguota! Užsiregistravus ir neatvykus, gaišinamas kitų žmonių laikas ir gadinama nuotaika.

Pratęsimas. Baigusius galioti čekius "uždaro" čekių pardavėjai. Aeroklubas savarankiškai pratęsti čekių galiojimo negali. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad šuolis (o ne registracija) turi būti atliktas iki dovanų čekio galiojimo pabaigos.

Registracijos patvirtinimas. Elektroninis laiškas, patvirtinantis registraciją, yra siunčiamas tuojau pat. Laiškų kopijas gauname į mūsų kontrolinę dėžutę. Palaukite laiško bent 3 minutes ir patikrinkite, prašau, ar laiškas nepateko į brukalų dėžutę.

Pasiruošimo trukmė. Pasiruošimas savarankiškam šuoliui sparno tipo parašiutu trunka 3 valandas ir ilgiau.
Dėl nepalankių oro sąlygų ar kitų nenumatytų aplinkybių , po pasiruošimo žemėje, Jums  visgi gali tekti palaukti savo šuolio ar netgi šuolį perkelti kitai dienai.

Registruotis