Registracija šuoliui tandemu (su instruktorium, dviviečiu parašiutu)


Įrašykite, prašau, vardą, pavardę ir telefono numerį, kuriuo galėtume jums paskambinti. Jei registruojate kelis žmones - registruokite kiekvieną atskirai ir atvykite visi pirmam žmogui nurodytą valandą - gal pavyks iššokti anksčiau.

Pratęsimas. Baigusius galioti čekius "uždaro" čekių pardavėjai. Aeroklubas savarankiškai pratęsti čekių galiojimo negali. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad šuolis (o ne registracija) turi būti atliktas iki dovanų čekio galiojimo pabaigos.

Užsiregistravus, atvykite, prašau, iki nurodyto laiko.
Registruojantis nustatomas jūsų pasiruošimo šuoliui pradžios, o ne šuolio laikas.
Dėl nepalankių oro sąlygų ar kitų nenumatytų aplinkybių , po pasiruošimo žemėje, Jums  visgi gali tekti palaukti savo šuolio ar netgi, labai retais atvejais,  šuolį perkelti kitai dienai.

Negaliu atvykti. Jeigu užsiregistravote šuoliui, tačiau atvykti negalėsite arba nurodytas laikas jums netinka - prašome būtinai paskambinti (ar parašyti SMS) tel. +370 686 67176. Jūsų registracija bus pakoreguota! Užsiregistravus ir neatvykus, gaišinamas kitų žmonių laikas ir gadinama nuotaika.

Registracijos patvirtinimas. Elektroninis laiškas, patvirtinantis registraciją, yra siunčiamas tuojau pat. Laiškų kopijas gauname į mūsų kontrolinę dėžutę. Palaukite laiško bent 3 minutes ir patikrinkite, prašau, ar laiškas nepateko į brukalų dėžutę.

Jūsų svoris. Patikiname, kad prašome jūsų deklaruoti svorį tik laikydamiesi šuolių parašiutu saugos reikalavimų. Darbo dienomis šuoliai dažnai atliekami iš nedidelio orlaivio, todėl darbo dienomis tandemo keleivio svoris neturi viršyti 85 kg, o ūgis 180 cm.

Registruotis