Šuolis sparno tipo parašiutu


Tai tikras iššūkis jūsų savitvardai. Šoksite specialiu mokomuoju "sparno" tipo parašiutu. Tokie parašiutai pradedančių parašiutininkų mokymui naudojami visame pasaulyje ir yra pakankamai saugūs. Kitaip nei apvalus parašiutas, "sparno" tipo parašiutas ne tik leidžiasi žemyn, bet ir sklendžia į priekį, todėl galite nusileisti norimoje vietoje.

Pasiruošimas. Jums reikės išklausyti kelių valandų instruktažą, kurio metu instruktorius parodys ir paaiškins šuolio teoriją: galimas ypatingas situacijas ir kaip jų metu elgtis, kaip teisingai iššokti iš lėktuvo, kaip valdyti parašiutą ir svarbiausia - kaip tinkamai nusileisti. Pasitreniruosite užsidėję parašiutą ir imituodami parašiuto valdymą.

Šuolis. Po teorinio ir praktinio pasiruošimo, "žemės" instruktoriai padės jums užsidėti parašiutą, radijo ryšio ausinę bei aukštimatį ir "perduos" jus "išleidžiančiam" instruktoriui, kuris bus su jumis lėktuve iki pat šuolio.

Po 10-15 minučių skrydžio lėktuvu AN-2, iššoksite 1000 metrų aukštyje. Iššokus iš lėktuvo parašiutas skleidžiasi automatiškai, jums nereikės traukti parašiuto skleidimo žiedo. Keletą sekundžių, kol jus "perims" "nusileidimo" instruktorius, ore būsite tik su savimi ir su parašiutu. Puiki draugystė!

Išsiskleidus parašiutui, jūs galėsite laisvai sklęsti į numatytą nusileidimo vietą. Sklendimo metu jums vadovaus "nusileidimo" instruktorius, kuris per radijo ryšį nurodys ką reikia daryti ir kur sklęsti.

Po šuolio mes jums įteiksime pirmojo šuolio parašiutu pažymėjimą.

Apribojimai: šuoliams parašiutu taikomi svorio apribojimai. Šokančiojo svoris neturėtų viršyti 100 kg. Dėl galimybės atlikti šuolį galutinį sprendimą priims instruktorius.